Hi, How Can We Help You?
  • نشانی: تهران،سعادت آباد خیابان سرو،خیابان بخشایش،کوچه هفدهم،برج عرفان،موسسه آبتاب اندیشه پارسیان
  • ایمیل: info@pbmedu.com
29 آذر 1400

دانشگاه De Montfort

آدرس سایت دانشگاه :  https://www.dmu.ac.uk

معرفی دانشگاه :

اطلاعات کلیدی دانشگاه

رتبه 126
مکان لستر، انگستان
تاسیس 1992
درصد دانشجویان بین المللی 8.5%
دوره های معروف هنر و طراحی، داروسازی، مهندسی
شهریه دانشجویان بین المللی به طور سالانه  متوسط بین £12,250-17,280

 

لستر که در قلب بریتانیا قرار دارد و دهمین شهر بزرگ بریتانیا است، از طریق قطار مستقیم تنها یک ساعت با لندن فاصله دارد. این شهر که نمونه ای در سراسر کشور از مزایای چندفرهنگی و تساهل است، مکان مناسبی برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال تجربه در پر جنب و جوش ترین نقطه بریتانیا هستند. مرکز شهر همچنین تنها پنج دقیقه پیاده با پردیس اصلی فاصله دارد و فروشگاه‌های خیابانی، بوتیک‌های طراحان، سینما، رستوران‌ها و محله‌ای فرهنگی همگی در مجاورت آن قرار دارند.

دگرگونی 136 میلیون پوندی پردیس دانشگاه دی مونتفورت لستر (DMU) محیط مدرن و الهام‌بخشی را ایجاد کرده است که دانشجویان شایسته آن هستندDMU توسط مجله تأثیرگذار Times Higher Education به عنوان یکی از 150 دانشگاه برتر جوان در جهان شناخته شده است و در یک مطالعه مقدماتی در مورد قابلیت فارغ التحصیلان به عنوان شماره 1 رتبه بندی شده است و در یک مطالعه مقدماتی در مورد آموزش عالی در بین دانشگاه های انگلستان در رتبه سه قرار گرفته است. Education. DMU طبق رتبه بندی UCAS در بین 10 دانشگاه برتر محبوب ترین دانشگاه های بریتانیا برای دانشجویان بومی و اتحادیه اروپا قرار دارد و با یکی از بزرگترین افزایش پذیرش UCAS در بین دانشگاه های بریتانیا در سال گذشته، محبوب تر از همیشه شده است. این دانشگاه در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2016-2017 در 3 درصد دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفت و در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2016 در بین 1.5 درصد از دانشگاه‌های جهانی برای تأثیر بین‌المللی نام‌گذاری شد. لستر به عنوان یکی از بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی و بالاتر از لندن و کاردیف (شاخص رشد خوب برای شهرها 2016) انتخاب شده است.

با انتخاب DMU، شما بخشی از یک جامعه دانشجویی خلاق و پرشور خواهید بود که از فرصت های اطراف خود حداکثر استفاده را می برد. این دانشگاه به ترکیب آموزش با تحقیقات پیشرو در جهان و پیوندهای نزدیک با صنایع با بیش از 170 دوره معتبر توسط نهادهای حرفه ای افتخار می کند.

یک تیم اختصاصی پشتیبانی دانشجویان بین المللی به دانشجویان خارج از کشور و اتحادیه اروپا در دانشگاه De Montfort کمک می کند. این تیم می تواند در طول مدت تحصیل شما در DMU به شما مشاوره و راهنمایی های تخصصی به همراه اطلاعات کلی زیادی درباره زندگی و تحصیل در لستر بدهد. آنها در اولین ورود شما به دانشگاه، هفته خوش آمدگویی ترتیب می دهند، در حالی که به شما کمک می کنند تا با دانشجویان کشور خود ملاقات کنید. به عنوان یک دانشجو در DMU، طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی در طول دوره تحصیلی برای شما در دسترس است تا مطمئن شوید که زندگی شما در De Montfort به آرامی آغاز می شود. هنگامی که تحصیلات خود را شروع کردید، طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی آکادمیک وجود دارد که به شما کمک می کند تا خود را با یادگیری و تحصیل در دانشگاه بریتانیا سازگار کنید.

 

رنکینگ دانشگاه :

دانشگاه د مونتفورت یکی از برترین دانشگاه های دولتی در لستر، انگلستان است. در رتبه بندی جهانی QS 2022 در رتبه 801-1000 قرار دارد.

  • 126th in the Times University Guide 2022
  • 118th in the Guardian University Guide 2022

دانشگاه دی مونتفورت دارای 13 عضو آموزشی ملی است که دومین رتبه برتر در بریتانیا برای این جایزه آموزشی معتبر است. این دانشگاه به دلیل آموزش و تحقیقات نوآورانه خود در موضوعات منحصر به فرد مانند مد و طراحی کفش، که تنها در تعداد انگشت شماری از مؤسسات دیگر در جهان مورد مطالعه قرار می گیرند، مشهور است.

 

 

دانشکده و رشته های تحصیلی  برای اخذ پذیرش

در دو مقطع لیسانس و فوق لیسانس می توان در دانشگاه د مونتفورت اقدام به اخذ پذیرش کرد .

در صورتی که نمره زبان کافی ندارید یا مدارک لازم برای اخذ پذیرش به حد نصاب نرسیده است می توانید در دوره های فاندیشن برای آمادگی ورود به مقطع اصلی شرکت کنید . معمولا این دوره ها بین یک تا دو ترم تحصیلی هستند .

فاندیشن

Music Technology Foundation Degree FdSc

در مقطع لیسانس

شما می توانید در رشته های زیرمجموعه تمام این دوره ها با توجه به سوابق تحصیلی خود شرکت کنید .

Social Sciences and Management (72)

Engineering and Technology (48)

Life Sciences and Medicine (35)

Business & Management (44)

Arts and Humanities (92)

 

 

در مقطع مستر

Business & Management (42)

Arts and Humanities (51)

Life Sciences and Medicine (18)

Social Sciences and Management (47)

Engineering and Technology (43)

Natural Sciences (4)

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش به زبان انگلیسی

  • تمام مدارک تحصیلی مقاطع قبلی
  • نمره زبان
  • مدارک مالی
  • رزومه و انگیزه نامه

شهریه دانشگاه و هزینه زندگی :

شهریه دانشگاه برای دانشجویان اینترنشنال بین 14 تا 18 هزار پوند با توجه به مقطع تحصیلی و رشته متغیر می باشد . هزینه زندگی در انگلستان بین 1000 تا 1500 پوند ماهانه متغیر است .

ددلاین دانشگاه ها برای اخذ پذیرش :

معمولا برای اخذ پذیرش در سپتامبر باید تا اواخر بهار و  اوایل فصل تابستان اقدام کنید تا بتوانید مدارک کافی و مستند را به دانشگاه ارائه کنید. همچنین برای ترم ژانویه حداکثر باید تا اول ماه نوامبر مدارک خود را تکمیل و ارائه کنید .