Hi, How Can We Help You?
 • نشانی: تهران،سعادت آباد خیابان سرو،خیابان بخشایش،کوچه هفدهم،برج عرفان،موسسه آبتاب اندیشه پارسیان
 • ایمیل: info@pbmedu.com
12 دی 1400

دانشگاه York

درباره دانشگاه یورک

یورک یک دانشگاه شهری مدرن و پیشرو در چند پردیس است که در تورنتو، کانادا واقع شده است.

دانشگاهیان یورک معتقدند چیزهای شگفت انگیز زمانی اتفاق می افتد که جوامع مختلف با یکدیگر همکاری می کنند تا به مسائل جهانی رسیدگی کنند. وقتی دانشجویان دانشگاه یورک دانش خود را به کار می گیرند، قدرت اصلاح امور را دارند.

این دانشگاه متعهد به برتری در تحقیقات و بورس تحصیلی در تمام اشکال آن است. با توجه به تعهد قوی به ارزش‌های مشترک، از جمله ترویج عدالت اجتماعی، تنوع، و منفعت عمومی، هدف این دانشگاه این است  تا از طریق تحقیقات، شرایط انسانی و دنیای اطراف خود را بهتر درک کند و دانشی را که به دست می‌آورد در خدمت جامعه قرار دهد.

مشارکت فشرده در تحقیقات یک ارزش نهادی اصلی است که در تار و پود دانشگاه نفوذ می کند، و این پایه و اساس است که محیط دانشگاهی پر جنب و جوش و هیجان انگیز یورک بر آن بنا شده است.یورک دانشگاهی با تحقیقات فشرده است که متعهد به ارتقای رفاه جوامعی است که به آنها خدمت می کند.

این دانشگاه به دنبال کمک به سلامت اقتصادی، علمی، فرهنگی و اجتماعی جامعه است.  همچنین یک دانشگاه بین المللی آموزشی و پژوهشی پیشرو و نیروی محرکه ای برای تغییرات مثبت است.

دانشگاه یورک با داشتن یک جامعه پذیرا و متنوع با چشم انداز منحصر به فرد جهانی، دانشجویان خود را برای موفقیت طولانی مدت آماده می کند.  همچنین دانشگاه یورک یکی از بزرگترین و متنوع‌ترین تشکل‌های دانشجویی در کانادا است که دارای 59000 دانشجو از 178 کشور، بیش از 325000 فارغ‌التحصیل و اساتید برجسته است که با بیش از 300 دانشگاه، صنعت و سازمان‌های غیردولتی برای مقابله با مسائل مبرم همکاری می‌کنند.این دانشگاه برای دو سال متوالی در رتبه‌بندی تأثیر آموزش عالی تایمز به عنوان یک رهبر جهانی شناخته شده است، و شماره یک در نشریات تحقیقاتی مشترک جهانی در انتاریو است، و در موقعیتی قرار دارد که چالش‌هایی را که بیشترین اهمیت را دارند، انجام دهد. همچنین دانشگاه یورک دارای رنکینگ 494 است.

مدارک لیسانس در این دانشگاه در رشته های زیر ارائه می شود:

 1. علوم پایه
 2. بیزنس
 3. حقوق
 4. مهندسی
 5. حوزه سلامت
 6. مطالعات محیطی
 7. هنرهای لیبرال و مطالعات حرفه ای
 8. هنر، اجرا و طراحی

مدارک مورد نیاز برای اپلای در دانشگاه یورک

 • مدارک تحصیلی
 • مدرک آِیلتس
 • مدارک مالی

شهریه تحصیلی دانشگاه یورک

مقطع کارشناسی: حدود 30 تا 40 هزار دلار کانادا شناور است.

دوره آمادگی برای ورود به مقطع ارشد: حدود  16 تا 20 هزار دلار کانادا شناور است.

هزینه اپلیکیشن دانشجویان بین المللی در زمان ثبت نام و پر کردن فرم اپلیکیشن ملزم به پرداخت مبلغ اپلیکیشن می‌باشند که باید به حساب دانشگاه پرداخت کنند.

 

سخن پایانی:

موسسه آبتاب اندیشه پارسیان بسیار مفتخر است تا بتواند در جهت رفع نیاز های تحصیلی دانشجویان با تلاش هرچه بیشتر در راستای بهبود مستمر عزیزان مشتاق تحصیل در خارج از کشور گام بردارد. برای کسب اطلاعات بیشتر سایت ما را مرور کنید و در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.